Ads Reklam

Ads Reklam

Ads Reklam ile işlerinizi büyütmenin, yeni müşterilere ulaşmanın en hızlı yolu. Reklam hesap optimizasyonları ile reklam ödemelerinizde %80 tasarruf imkanı. Web sitenizi, anahtar kelimelerinizi ve reklam içeriklerinizi Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

 

Google reklam hizmeti çok karışık bir yapıya sahiptir. Yapılacak olan en küçük hatada çok ciddi maddi zararlara maruz kalabilirsiniz ve ödenen yüksek tutarlara rağmen reklamınız çok kısa süre gözükür ve hiç bir şey elde edemezsiniz. Google Reklam verirken sizler için anahtar kelimeler profesyonel ekibimizce analiz edilir bu kelimelere oranla içerikleriniz hazırlanır.

Ads Reklam

Reklam Optimizasyonu

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde geliştirilir. İçerik bağlantıları yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam içerikleri ile yüksek kaliteli ve ekonomik reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız en yüksek sırada yer alır.

 

Google Reklam profesyonel desteğimiz ile elde edecekleriniz

  • %80 Tasarruf
  • Çok Daha Fazla Kelime
  • Düşük Bütçe ile Gün Boyu Reklam
  • Özel Raporlama
  • Günlük Takip

 

WhatsApp Destek Hattı İletişim Sayfası