SEO

SEO Referanslar

 • seoyaptirma
  Tarih
  14 Haziran 2019
  Seoyaptirma.com Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Geliştirme Seo Çalışması Seoyaptirma.com geliştirilmiş seo analiz aracı ve seo soru cevap yazılımı ile Seo çalışması yapan web masterlara özel […]
 • formabank
  Tarih
  23 Nisan 2019
  Forma Bank Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Geliştirme Seo Çalışması FormaBank seo çalışması  “Halı Saha Forma” olarak yapıldı.  “Halı Saha Forma” kelimesinde 10 milyon sonuç içerisinde […]
 • egemen spor
  Tarih
  17 Nisan 2019
  Egemen Spor Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Geliştirme Seo Çalışması Egemen Spor seo çalışması “Dijital Forma” ve “Halı Saha Forma” olarak yapıldı. “Dijital Forma” kelimesinde 1. […]

SEO Profesyonellik Gerektirir

Seo Profesyonellik Gerektiren, Sistemli ve Disiplinli Çalışma Sonucu Elde Edilebilen Bir Çalışmadır.

SEO Sık Sorulan Sorular

1Ne Kadar Zaman SEO Yaptırmam Gerekiyor ?
SEO Çalışmaları rekabet düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Şunu unutmamanız gerekiyor, SEO süreklilik gerektiren çalışmalardır ve durağan değildir. Arama motorları sürekli güncellemeler yapmaktadır ve bu güncellemelere göre sitenizin optimize edilmesi gerekmektedir. Ortalama olarak 12 aylık çalışmalar yapmaktayız.
2Fiyatlar Nasıl Belirleniyor ?
SEo çalışmasında sabit bir fiyat yok. Fiyatlarımız, kelime sonuçlarına, rekabet düzeyine göre belirlenmektedir. Sitenizi ve rakiplerinizi analiz ettikten sonra size sunduğumuz rapor doğrultusunda en uygun fiyatı belirliyoruz.
3Kaç Defa SEO Yaptırmam Gerek?
Rekabet oranı düşük anahtar kelimeler ve siteler için gerileme olmadığı sürece tekrar yaptırmanıza gerek yoktur. Fakat, arama motorları sürekli olarak algoritmalarını geliştirmektedirler ve kriterleri değişmektedir. Orta ve zor rekabet çalışmalar için SEO sürekli olarak yapılması gerekmektedir.
4Sosyal Medya Çalışmanız Var mı?
Evet sosyal medya çalışmaları yapmaktayız. Anlaşma şartlarına göre birden fazla sosyal medya sayfanızı tasarlayıp yönetiyoruz.
5Ekibiniz Kaç Kişiden Oluşuyor ?
Ekibimiz 8 kişiden oluşmaktadır. Çevrim içi çalışanlar ile birlikte 25 kişiye ulaşmaktayız

SEO

Seo Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu web sitelerinizin arama motorlarının istek kriterlerini yerine getirmek diye adlandırabiliriz. SEO konusunda sizlere kesin ve sorunsuz hizmet veriyoruz. Web siteniz ister yeni yapılmış olsun, ister daha önceden hazırlanmış olsun kelime bazlı ve yerel SEO yapmaktayız. Arama motoru optimizasyonunda her ne kadar sitenizin temiz bir kodlama, resimlerinizin optimize edilmesi, kodlarınızın optimize edilmesi gerekse de içerik kalitenizin de çok yüksek olması gerekmektedir.  Sayfa, ürün, makale içeriklerinizin temel olarak özgün ve arama motorları için uygun yazılması şarttır.

 

Google, yahoo, bing, ask, yaani gibi arama motorlarının temel prensiplerine uygun bir şekilde arama motoru optimizasyonlarını garantili olarak yapıyoruz. Referanslar sayfamızdan yapmış olduğumuz seo çalışmalarını detaylı olarak görebilirsiniz.

 

Mobil Seo

Hayatımızın artık her anında yer alan mobil telefonlar, tabletler, taşınabilir bilgisayarlar için de seo çalışması yapmak gerekmektedir. Google page speed analiz sitesinde hali hazırda web siteniz masa üstü ve mobil olmak kaydı ile iki şekilde analiz edilmektedir. Bu yüzden web sitenizin arama motoru optimizasyon çalışması hem masa üstü hemde mobil olarak yapılmalıdır. Alanında uzman kadromuz ile sizlere %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız.

 

seo

İçerik Oluşturma Kurallarımız

 1. Sektörünüzün Haberlerini Takip Ediyoruz
 2. Düzenli İçerik Ekliyoruz
 3. Sektörünüzdeki Kitleye Yönelik Çalışmalar Yapıyoruz
 4. Size Özel İçerik Tasarımı Oluşturuyoruz
 5. Eski İçeriklerinizi Düzenliyoruz
 6. Anahtar Kelimeleri İçeriğe Uygun Düzenliyoruz
 7. İçerik Tanıtımı Yapıyoruz.

 

Çalışma Kaç Günde Etkili Olur?

Arama motoru optimizasyon çalışmasından sonraki iki-üç hafta çok önemlidir. Sitenizin bu iki hafta sürecinde her gün en az 5 defa kontrolden geçmelidir. Yükseliş aşamasında oluşacak en ufak sorun bile sıralama kaybetmenize neden olur. Düzgün yapılmış olan bir seo çalışması 3 hafta içinde sonuç vermektedir.

 

Web Sitesinin Kodlama Etkisi

Web sitelerinin kodlanması veya hazır sistemlerde kullanılan temaların önemi, eklentilerinizin kodlama kalitesi %100 etki eder. Bir web sitesi kurallarına uygun olarak kodlanmaz ise sonuçları seo açısından çok kötü olmaktadır. Bu sadece site için değil, sitede kullanılan eklenti, modül, bileşen, tema gibi 3. parti yazılımları içinde geçerlidir.

 

Sitem Hızlı Yükseldi ve Hızlı Düştü

Bu durum sıklıkla yaşanan bir durumdur. Şişirme optimizasyon yaparak bir anda yükselmek beraberinde hızlı bir sıralama kaybına uğramanıza sebep olmaktadır. Bunun yerine kaliteli bir çalışma yaptırarak kalıcı olarak üst sıralarda kalabilirsiniz. Bu konuda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde yazılı taahhüt yolu ile çalışmaktayız.

 

Seo çalışmalarımız garantilidir. Her türlü soru, öneri, görüş ve istekleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

 

WhatsApp Destek Hattı İletişim Sayfası