Web Tasarımı

Profesyonel ekibimiz ile projeleriniz tam zamanında kusursuz olarak hazırlanmaktadır.

Özel Kodlama

Size özel web yazılımları uzman kadromuz ile hazırlıyoruz. Özel web site kodlaması, içerik yönetim sistemleri modül ve bileşen yazılımları, e ticaret modül ve bileşen yazılımları, mobil yazılımları gibi bir çok alanda size en uygun yazılımı belirleyip yazıyoruz. Hali hazırda var olan web sitenizi geliştirerek en ekonomik şekilde profesyonel çözüm odaklı çalışıyoruz..

İçerik Yönetim Sistemleri

Wordpress, Magento, Presta Shop, Drupal, Joomla, Os Commerce, OpenCart gibi içerik yönetim sistemlerini ve e ticaret yazılımlarını istekleriniz doğrultusunda düzenliyor ve modül yazılımlarını yapıyoruz. İçerik yönetim sistemlerini isteklerinize göre düzenliyor ve SEO çalışmalarını yapıyoruz. İçerik yönetim web sitenizin yönetimlerini, içerik hazılama, grafik desteği sunuyoruz .

Web Tasarım

İhtiyacınız olan her web sitesini yaptırmak ve bu Web sitesi üzerinden beklentileriniz karşılamak için sizlere hizmet veriyoruz. Hazır içerik yönetim sistemleri ve özel yazılım desteğimiz ile hayal ettiğiniz gibi mükemmel hizmet veriyoruz.

E Ticaret Yazılımı

E-Ticaret yazılımları konusunda uzun yıllardır bir çok firmaya ve kişiye profesyonel destek sunuyoruz. Ödeme modülleri, ürün tasarımları, ürün özelleştirme ve e ticaret SEO çalışmaları konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz.

SEO Çalışmaları

SEO (Arama motoru optimizasyonu) her web sitesi için vaz geçilmez bir çalışmadır. Arama motorlarında üst sıralarda görünebilmek için ve sitenizin ziyaretçileri için site optimizasyonu ve site lokal çalışmalarını profesyonel olarak yapıyoruz.

İçerik Yönetimi

WEb sitenizin içerik yönetimi, ürün yönetimi ve genel teknik destek işlerini uzman kadromuz ile sağlıyoruz. Profesyonel ürün çalışmaları, müşteri memnuniyeti odaklı Web sitesi sayfalarını sizler için güncelleştiriyoruz.

Hayallerinizde ki Web sitesine ulaşmak için bizimle çalışmanız yeterli! Profesyonel çözümler.

Web TasarımıWeb Tasarımı

Web Tasarımı sadece bir siteyi tasarlamak değildir. Web sitesi yaptırırken mobil uyumlu, tam optimizasyonlu ve SEO kombinasyonlarının yapılması gerekmektedir. Sizler için sizin istekleriniz doğrultusunda web siteleri tasarlıyoruz. İster özel yazılım ister CMS (içerik yönetim sistemleri) geliştirme konusunda alanında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Çoğunlukla Web siteleri kaliteli yapılmış olsalar bile kullanıcıya hiç bir şekilde ulaşamaz.

 

Müşterilerinizin dikkatini çekecek ve müşterilerinizi yormadan sitenizde zaman geçirmesini sağlayacak alt yapı ve kombinasyonların olması gerekmektedir.  Grafik çalışmaları içinde kalite ve renk kombinasyonları ayrıca web sitesinin hızlı açılması müşterilerinizin sizi tercih etmesini sağlayacaktır.

 

Kaliteli ve Özgün İçerik

Web tasarım konusunda en önemli detay sitenizin içeriklerinin kaliteli ve özgün olmasıdır. Her yerde olan yazı, haber değer kazandırmamakla birlikte bu durum arama motorları sıralamasını da eksi yönde etkileyecektir. Web sitesi yaptırırken içerikleri sizler için müşteri ve seo uyumlu olarak hazırlıyoruz. İçerik ile birlikte odaklanmış kelimeler konusunda SEO optimizasyonlarını odak kelime bazında işleyerek sitenize giren ziyaretçileri daha fazla zaman geçirmelerini ve aradıkları cevapları bulmaları konusunda en doğru şekilde yönlendiriyoruz.

 

WhatsApp Destek Hattı İletişim Sayfası