Web Yazılım

web yazılımWeb Yazılım

Web yazılım Günümüzde çoğalan hazır yönetim yazılımları bir isteğe cevap veremiyor. Özellikle müşteri portföyleri geniş olan firmalar için özel yazılımlar yazıyor ve geliştirmelerini yapıyoruz. HTML 5, CSS3, JAVA, PHP, ASPX, BOOTSTRAP yazılım dilleri konusunda uzman kadromuz ile istediğiniz web yazılımlarını yazarak isteklerinize cevap veriyoruz. Özel yazılımlar ister hazır içerik yönetim sisteleri için (worpress, prestashop, magento, drupal v.b) isterseniz özel yazılım web siteleriniz için yapılmaktadır. Arge desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Size Özel Yazılımlar

İhtiyacınıza özel yazılımları en son teknolojiye uygun olarak yazıyoruz. Her platformda %100 uyumluluk ile çalışan yazılım desteğimiz ile isteğinize göre destek veriyoruz. Yazılımlarımız teslimat tarihinden itibaren 12 ay ücretsiz olarak güncellenmektedir. Yazılımların geliştirme ve optimize durumları sizlerin isteklerine göre dilediğiniz zaman yapılmaktadır.

Özel yazılımlar kurumsal siteler, kişiye özel sayfalar, e ticaret sistemleri, sosyal ağlar gibi dilediğiniz şekilde yazılmaktadır.

 

Mobil Uyumlu Site

Web sitesinin artık olmazsa olmazı mobil uyumluluk. Web sitelerine ülkemizde mobil cihazlardan giriş oranı %53 gibi yüksek bir orandır. Bu nedenle web sitenizin de mobil uyumlu olması site ziyaretçileri için artık bir mecburiyet durumundadır. Mobil uyumlu siteler hem ziyaretçiler hemde arama motorları için çok önemli bir kriter haline geldi. %100 mobil uyumlu web siteleri ve hızlandırılmış mobil içerikleri uzman kadromuz ile birlikte sizler için yapıyoruz.

 

WhatsApp Destek Hattı İletişim Sayfası